Cennik stron internetowych

Ile kosztuje strona internetowa?

Projekt wraz z wykonaniem strony internetowej może kosztować i 300 zł, ale i 30 000 zł. Cena uzależniona jest głównie od ilości materiałów, które trzeba przygotować dla klienta, ale też od stopnia skomplikowania struktury serwisu. Mały sklep internetowy będzie na pewno tańszy niż duży zintegrowany z systemami magazynowymi itp. 

Ile kosztuje utrzymanie strony - domena i hosting?

Za odnowienie tej samej domeny ceny mogą być różne. Wszystko zależy od firmy, w której ją zakupiono. Niestety, różnica jest czasem spora, więc warto przy zakupie domeny sprawdzić cenę jej odnowienia.

Przy hostingu jest podobnie. Czasem promocja za pierwszy rok użytkowania może się “odbić czkawką” w przyszłym roku. 

Są też serwisy z mega promocjami, które jednak nie pozwolą nam przenieść domeny na inny hosting (do innej firmy). Jesteśmy “uwiązani” u nich na stałe.  Sugerujemy omijać takie “promocje” szerokim łukiem.

Czego nie potrzebujesz mieć na swojej stronie, a co znacznie podnosi cenę?

Zazwyczaj na swojej pierwszej stronie klient chce mieć praktycznie wszystko, co mruga, świeci i podskakuje. Niestety, może to i chwilowo ładnie wygląda, ale na dłuższą metę nie spełnia swojej funkcji. Co więcej, takie “wodotryski” spowalniają stronę. Rzutuje to potem na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach spychając domenę na dalszy plan. Cena za te gadżety bywa ogromna!!!

Dobry projekt graficzny i zaufanie do twórcy strony (polecamy się jak najbardziej) wystarczają w zupełności, aby serwis był przyjemny dla oka, i funkcjonalny dla klientów.

CENNIK W OPRACOWANIU. Kliknij za jakiś czas. 

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami