Projektowanie stron www

Projektowanie stron www przyjaznych dla Waszych klientów.

Jeśli znalazłeś się na naszej stronie to znaczy, że potrzebujesz szybkiej i ciekawej graficznie strony www. Zapewne chcesz ją samodzielnie modyfikować, przez intuicyjny i przejrzysty interface systemu CMS. Dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w postaci witryn internetowych opartych na CMS WordPress. 

Jakie są nasze serwisy internetowe?

cennik stron internetowych, projektowanie stron internetowych

Strony www, które oszczędzają pieniądze

Dzięki intuicyjnemu systemowi CMS WordPress poszczególne sekcje możesz samemu łatwo edytować zmieniając w nich wszystko. Oszczędzasz, bo nie musisz nikogo do tego angażować.

projektowanie stron dostepnych w internecie

Strony internetowe szybkie w działaniu

Polecamy sprawdzone przez nas serwery hostingowe, na których szybko działają nasze serwisy internetowe. Nową domenę można założyć praktycznie “od ręki”.

projektowanie stron, responsywnosc stron www

Strony responsywne (na urządzenia mobilne)

Dopasowywują się wizualnie do urządzenia na którym je przeglądasz. Klient zawsze wie, że korzysta z usług tej samej firmy. Twojej firmy.

Szybkie i wydajne strony www

Szybki dostęp do informacji to dziś kluczowa sprawa w rozwoju firmy. Dlatego też optymalizujemy tworzone strony internetowe już na etapie projektowania.

Instalację gotowego serwisu www przeprowadzamy na sprawdzonych serwerach hostingowych gwarantujących ciągłą i bezawaryjną pracę.

  • nie wymagają kosztownych serwerów
  • nie musisz znać języka HTML czy CSS
  • dodawanie nowych czy edycja wpisów to zaledwie kilka kliknięć
  • są  w pełni responsywne

cennik stron internetowych – kliknij tutaj

Oszczędzasz pieniądze - prosty system CMS

Strony internetowe tworzone są na systemie CMS WordPress. Dzięki temu, klienci mogą sami wprowadzać zmiany do treści serwisu, bez konieczności angażowania działu IT czy firm zewnętrznych.

cennik stron internetowych – kliknij tutaj

Responsywność stron www

Standardem już jest, aby wdrożona strona internetowa otwierała się tak samo na każdym urządzeniu na jakim ją przeglądasz.

Jesteśmy rzetelni, atrakcyjni cenowo, mamy sprecyzowane cele, konkretne narzędzia i chcemy dla Was pracować. 

Zaplanuj swoją stronę www

Nasze doświadczenie pokazuje, że strony oparte na systemie CMS WordPress, są najbardziej przyjazne klientom. Łatwość konfiguracji i personalizacji także samodzielnie przez osoby do tego wyznaczone zdobywają co raz większe uznanie.

Projekt strony powstaje na bazie szablonu, ale ze wszystkimi cechami unikalności potrzebnych Twojej firmie. Naszą pracę poprzedza dyskusja na temat oczekiwań co do kolorystyki i treści. Wszystko, co definiuje Twoją firmę musi współgrać ze sobą.

Materiały do budowy strony www

Aby strona dobrze spełniała swój charakter teksty na nią muszą być dobrze zredagowane. Muszą zawierać odniesienia do słów kluczowych ważnych dla Twojej branży. Szacuje się, że tekst na stronie powinien zawierać minimum 900 słów.

Ile zdjęć czy grafik nie umieścić na stronie, to wszystkie muszą być zoptymalizowane. Ich stosunek jakości do wielkości pliku musi dawać gwarancję poprawnego wyświetlania i szybkości ładowania obrazu w przeglądarce.

  • teksty na stronę – cała treść możesz nam podać lub sami napiszemy je dla Ciebie
  • zdjęcia i grafiki – jeśli nie chcesz organizować profesjonalnej sesji fotograficznej zdjęcia na stronę możesz wykonać dobrej jakości smartfonem. Pamiętaj tylko o dobrym oświetleniu obiektu.
  • elementy designerskie serwisu zapeniamy sami używając materiałów własnych lub ze stocków.

chcę zapytać o więcej informacji na temat przygotowania materiałów do strony internetowej – kliknij tutaj

Responsywność strony internetowej

Mobilna wersja strony internetowej to dziś standard. Twoi obecni i przyszli klienci są w każdym miejscu na świecie i chcą mieć zawsze z Tobą kontakt.

Zadaj pytanie lub zamów u nas projekt i wykonanie strony www!

Chcemy być współtwórcami Waszego sukcesu w internecie!

wsparcie SEO

SEO to oddziaływanie na czynniki, które mają za zadanie poprawiać ranking i widoczność strony. Jakie to czynniki? W ogólnym, ale to bardzo ogólnym ujęciu to prawidłowa budowa strony wraz z dobrze napisanymi tekstami, zredagowanymi nie tylko pod kątem słów kluczowych, ale także opisujące Twoją działalność. Ze względu na skomplikowane algorytmy indeksujące, SEO nie jest zadaniem na jeden raz, ale wymaga ciągłych działań polepszających ranking witryny.

domena i hosting

Domena to nic innego jak nazwa Twojej strony w internecie. Jej cena uwarunkowana jest końcówką domeny (.pl, .com, .eu).
Hosting to komputer w sieci, na którym zainstalowana jest Twoja strona. Aby wszystko działało prawidłowo, konieczne jest żeby spełniał wymogi techniczne.

Korzystając z hostingu, który Dzień Dobry Hello poleca, pierwszy rok domeny .pl i hostingu (o określonych warunkach) otrzymujesz za darmo.

bezpieczeństwo​

Korzystając z hostingu, który polecamy gwarantujemy zabezpiecznie szyfrowania strony protokołem SSL w wersji darmowej (słabsze szyfrowanie) lub płatnym (mocniejsze szyfrowanie). 
Czy potrzebujesz SSL? Poniżej przykład przesyłania danych bez protokołu SSL:

Jan Kowalski, Rybnik.

Te same dane ale zaszysfrowane:

$%&***&%$%@###$#^

Więc warto!

aktualizacje​

Czesto zdarza się tak, że trzeba drobną rzecz zmienić na stronie. Mogą to być godziny otwarcia, numer telefonu. W Dzień Dobry Hello rozumiemy takie sprawy. Robimy to maksymalnie szybko i bezkosztowo. Jedyne co musisz, to poinformuj nas o tym.

*oferta dotyczy firm, dla których, w przeciągu ostatniego roku, zrealizowaliśmy zlecenie na nową stronę internetową.

projektowanie stron wodzisław śląski
projektowanie stron rybnik
projektowanie stron żory
projektowanie stron jastrzębie zdrój
projektowanie stron racibórz

logo dzien dobry hello
wizytówka dzień dobry hello