Projektowanie graficzne.

Grafika użytkowa.

Projektowanie reklam.

Projektowanie graficzne jako identyfikacja wizualna firmy jest kluczem do sukcesu.

Bardzo ważne jest aby systemy identyfikacji wizualnej firm począwszy od logotypu, poprzez wizytówki, papiery firmowe, broszury, banery, katalogi, teczki, ulotki a na stronach internetowych kończąc były spójne.

projekt logotypu

Znak graficzny reprezentujący Państwa firmę. Bardzo często jest to mix tekstu (nazwy firmy lub rodzaju wykonywanej działalności) z elementem graficznym.

Zawsze dostajesz od nas kilka RÓŻNYCH propozycji do wyboru. 

PROJEKTOWANIE LOGOTYPU

Jeśli zlecasz nam tylko opracowanie logotypu, na koniec dostajesz logo w wersji elektronicznej akceptowalnej w większości drukarni. Jest to plik wektorowy w formacie PDF zgodny z Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign. 

KSIĘGA ZNAKU

Na życzenie klienta przygotowujemy pełną lub skróconą wersję księgi znaku. Zawiera ona interpretacje loga wraz z polem ochronnym na różnych materiałach promocyjnych.

Prawa autorskie

Zlecając usługę projektowania materiałów reklamowych, w momencie uregulowania płatności stajesz się ich właścicielem (poza sytuacjami, gdzie umowa indywidualna będzie stanowiła inaczej). Dzień Dobry Hello przekaże Ci materiały w formie otwartej uzyskanej w toku pracy, oraz w postaci plików gotowych do druku. 

Ile to kosztuje?

Ponieważ czas pracy przy tworzeniu szczególnie nowych rzeczy jest trudny z góry do określenia umowną kwotę ustalimy przy pierwszym spotkaniu. Klienci, którzy współpracują z Dzień Dobry Hello przy różnych projektach zawsze dostają rabaty na inne usługi.