Projektowanie stron internetowych Pszczyna

od

499

PLN

Chesz zapytać o cenę dla Ciebie?

Zadzwoń 791 507 887 lub podaj numer telefonu. Oddzwonimy!

Twoja strona wygląda świetnie, ale nie sprzedaje? Nie ma na niej ruchu? Nie wiesz ile osób ją odwiedza? Co jest z nią nie tak?

Błędów, które można popełnić przy budowaniu strony internetowej jest mnóstwo. Najczęstsze to brak odpowiedniej struktury nagłówków, próba pozycjonowania na złe słowa kluczowe czy przerost formy nad treścią.

Dlatego zrób swoją stronę www z kimś, kto sie na tym zna!

Projektowanie stron internetowych Pszczyna to kolejna oferta, z naszego katalogu ciekawych rozwiązań marketingowych, skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie miasta i okolic.

Od czego zacząć projektowanie stron www dla firm z Pszczyny?

Projektowanie strony internetowej musi mieć swoją przemyślana konstrukcję. Dlatego najlepiej zacząć od:

  • omówienia celu jakiemu ma służyć budowana strona www. Czy ma promować usługi? Sprzedawać towary? A może ma generować zapytania telefoniczne od klientów?
  • rozrysowaniu struktury serwisu internetowego ze wstępnymi propozycjami podstron. Kierując klienta we właściwe miejsce na Twojej stronie dajesz mu 100% pewności, że znajdzie tu to, czego szuka.
  • wstępnym przygotowaniu tekstów i modułów sprzedażowych. Musimy wiedzieć czym zachęcić klienta do kupna, wysłania maila z zapytaniem czy wykonania telefonu do Twojej firmy.
  • projektu graficznego strony.

Na czym zakończyć tworzenie strony www?

Sam proces tworzenia strony w kontekście ukończenia części graficznej kończy się jej instalacją na serwerze hostingowym. Następnie dopina się domenę i obowiązkowy (jak dla nas) certyfikat SSL. Jeśli istnieje szansa wykupienia domeny lokalnej, przykładowo z końcówką .pszczyna.pl, to pozycjonując się na rynku lokalnym, warto to zrobić. Jeśli nie ma takiej możliwości, to nic straconego. Końcówki domen .pl, .com.pl, .eu też są odpowiednie. NIe wpływa to w żaden sposób na pozycjonowanie czy wartość strony w rankingu Google.

Tak naprawdę proces tworzenia strony internetowej nie powinien się kończyć. Stała dbałość o aktualne treści, pisanie bloga, aktualizacja cen i obrazów to proces konieczny do podniesienia rankingu strony i dbałości o swoich klientów. Jeśli nie będziesz nadążać za konkurencją, zostaniesz w tyle. Nadrabianie potem zaległości jest kosztowne i czasochłonne.

Masz do nas pytania? Napisz!

strony internetowe jastrzębie, strony internetowe rybnik, strony internetowe racibórz

Projektowanie stron www to właściwe sekcje sprzedażowe i konkretne informacje dla klienta.

Modny design strony www też jest ważny!

Zapewne zauważyłeś, jak mało do tej pory piszemy o design strony www. Zaskoczyło Cię to?  Zapewne myślałeś, że właśnie projektowanie zajmie najwięcej czasu. Owszem. Wygląd strony jest bardzo ważny. Ale nie może utrudniać funkcjonowania klienta na stronie. Nie należy chować czy przesuwać na koniec sekcji sprzedażowych, typu formularze zapytań czy zachęty do wykonania akcji. To one są motorem napędowym celu jaki sobie postawiłeś tworząc stronę internetową.  

Responsywność - mobile friendly

Współczesne strony internetowe muszą być responsywne. Google zwraca baczną uwagę na strony, które nie są responsywne umieszczając je nisko w rankingu wyszukiwarki. Powiedzmy sobie szczerze. Przeglądanie na telefonie strony nie przystosowanej do smartfonów, to prawdziwa katorga. Nie ma szans, żeby klient dłużej na niej pozostał.

U nas responsywność jest w standardzie. Nigdy nie pobieramy za to dodatkowych opłat

Co oferujemy pisząc projektowanie stron www?

Unikatowe strony na WordPress

Mimo, że system CMS WordPress kojarzony jest z szablonami, w których podmienia się tylko tekst i zdjęcia, my wykrzystujemy go w inny, personalizowany dla Ciebie, sposób. Gotowe rozwiązania zaimplementowane do systemu pozwalają skrócić proces tworzenia strony oraz wyeliminować typowe błedy. 

Całą strukturę i design strony tworzymy od podstaw. Jako nasz klient zawsze masz 100% pewności, że współpracując z nami, nie natkniesz się kiedyś na „kopię” swojej strony www wykonanej w naszym studiu graficznym.

Content czyli treść

Jeśli chcesz, możemy napisać, lub pisać stale dla Ciebie teksty nasycone słowami kluczowymi, jak np. nasze o projektowaniu stron www, lub pozycjonowaniu stron internetowych, do wykorzystania na stronie. Teksty takie można też wykorzystać w budowaniu własnej grupy odbiorców w social media.

Dowolna ilość podstron w serwisie www

Dobrze zbudowana strona www musi cechować się odpowiednią liczba podstron, które są odpowiedzią na pytania zadawane przez klientów. Jeśli chcesz sprzedać na stronie swój produkt, to musisz zrobić podstronę tylko o nim. 

Jeśli dodatkowo chcesz do tego dołożyć usługę, to o niej musi być inna strona. Pozwala to na podanie klientowi takiej liczby konkretnej informacji, żeby mógł się z tym zaznajomić. Jeśli będzie zdecydowany na zakup, pokierujesz go też krótką informacją na usługę. Na osobnej stronie możesz ją dodatkowo opisać, wzbogacić zdjęciami lub opiniami klientów. 

Optymalizacja grafik i zdjęć do szybszego ładowania na stronie

Materiały na stronę najczęściej pochodzą z różnych źródeł. W większości przypadków pojemność plików jest duża, ze względu na ilość informacji w nich zawartych. Dodając takie zdjęcie na stronę spowalniasz jej wczytywanie. Dlatego zawsze dobieramy odpowiednie parametry kompresji do jakości. I nie ma tu „złotego środka”. Do każdego zdjęcia trzeba podejść indywidualnie.

Domena, hosting, certyfikat SSL

Domena czyli mówiąc inaczej adres strony www. Sprawdzimy dla Ciebie czy adres, jaki sobie wybrałeś, jest wolny. Jeśli nie, zaproponujemy Ci inne możliwości wyboru adresu tworząc różne kombinacje słów kluczowych.

Kopie zapasowe, bezpieczeństwo

Jeśli chcesz, możemy napisać, lub pisać stale dla Ciebie teksty nasycone słowami kluczowymi, jak np. nasze o projektowaniu stron www, lub pozycjonowaniu stron internetowych, do wykorzystania na stronie. Teksty takie można też wykorzystać w budowaniu własnej grupy odbiorców w social media.

cennik stron Pszczyna

Właściwa pozycja strony w rankingu wyszukiwarki

Jeżeli swoją główną działalność chcesz prowadzić na rynku lokalnym, warto przyjrzeć się pozycjonowaniu stron w Pszczynie. Nie jest to prosta sprawa, bo konkurencja jest zapewne spora. Dodatkowo pozycjonowanie jest dość żmudnym i długotrwałym prezesem, więc warto zacząć już dziś! Więcej o pozycjonowaniu stron internetowych w Pszczynie tutaj.