Projektowanie stron intenrnetowych

Tworzenie stron internetowych w oparciu o CMS WordPress! To się opłaca!

Chcemy Państwa zapoznać z naszą ofertą na projektowanie stron internetowych w oparciu o system CMS WordPress. Staramy się zawsze, aby nasze strony www cechowały się oryginalnością, ale przede wszystkim pomagały nawiązywać relacje biznesowe. Bo o to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Strona internetowa ma być wsparciem dla strategii marketingowych firmy.Dobrze zaprojektowana strona internetowa to szereg narzędzi pozwalających pozyskać nowych klientów dla Twojej firmy. Przykładowo: swoje osiągnięcia możesz zaprezentować w galeriach zdjęć z wykonanych prac. Możesz także zaprezentować swoją wiedzę z danej branży, publikując na stronie www szereg artykułów specjalistycznych. Uwiarygodni to Twoje kwalifikacje zawodowe.

Opowiedz o sobie 1000 ludziom na raz!

Fizycznie? Pewnie braknie Ci czasu, bo do przekazania masz naprawdę wiele. Zróbmy więc razem projekt strony internetowej, która będzie to robić za Ciebie. Cała dobę, na całym świecie!

Projekt strony internetowej - co oferujemy?

mobile first!

Zgodnie z zasadami wprowadzonymi jakiś czas temu przez Google, strony internetowe poprawnie wyświetlające się na urządzeniach mobilnych otrzymują większą punktację w rankingu niż strony które takich wersji nie mają. Responsywność strony to bardzo ważna rzecz, Masz ją u nas w standardzie!

projektowanie i tworzenie stron internetowych

Staramy się pokazać klientowi jeden lub więcej różnych graficznie projektów. Różnorodność formy graficznej typowych obiektów jak logo czy menu zazwyczaj jest inspirująca dla naszych klientów. Powstają z tego wyjątkowe strony internetowe, które cieszą naszych klientów i pozwalają im budować szersze grono swoich odbiorców.

strony internetowe przyjazne dla użytkownika

Zależy nam, aby nasze strony internetowe tworzone dla klientów były dobrze zorganizowane. Zorientowane na szybkość wyszukiwania właściwych treści przez internautów. Nic tak nie odpycha klientów jak bałagan na stronie. Zróbmy z tym porządek! 

ciekawy design strony internetowej

Strona internetowa musi swoim wyglądem zachęcać internautę do przejrzenia jej treści. Nie może odpychać nieciekawą formą lub zbyt duża liczbą nieskoordynowanych animacji. Stawiamy na tworzenie stron internetowych, które przyciągają ciekawym designem oraz są zgodne z oczekiwaniami klienta.

optymalizacja treści na stronie www

Optymalizacja zdjęć, tekstów, grafik tak aby były pomocne w serwisie i nie stanowiły obciążenia dla łączy i wolniejszych urządzeń. Dzięki takim rozwiązaniom strona szybciej się ładuje. Internauta nie musi czekać zbyt długo, co znów korzystnie wpływa na jego odbiór całej strony.

Dodatkowo prędkość ładowania strony internetowej jest czynnikiem wpływającym na ranking stron w wyszukiwarkach.

social media

Jeśli już posiadasz konta na FB, Twitter, Pinterest to dobrze by było umieścić na stronie odnośniki do nich. Podnosi to atrakcyjność strony dla klientów szukających stałych partnerów do współpracy poprzez stronę internetową.
Jeśli jeszcze nie masz kont social media, to możemy je dla Ciebie stworzyć, skonfigurować i aktywnie prowadzić.

wdrożenie strony internetowej

W cenie, w jakiej dostajesz od nas stronę, jest także wdrożenie jej na serwerze. Bierzemy cała techniczną stronę na siebie, pod warunkiem, że Twój hosting się do tego nadaje. Jak to sprawdzić? Daj nam namiary na firmę od hostingu. Zajmiemy się wszystkim.

Po akceptacji wprowadzonych treści strona zaczyna działać pod właściwym adresem www.

pozycjonowanie stron www

Chcemy, aby strony internetowe, które oddajemy naszym klientom, mogły się już same zacząć pozycjonować. Co to oznacza? Dokładnie to, że cała infrastruktura przepływu informacji przez stronę jest już przygotowana zgodnie z wytycznymi SEO i ogólnymi zasadami pozycjonowania stron internetowych. 

Wyślij do nas zapytanie o stronę internetową.

responsywne strony internetowe

Co to znaczy, że strona jest responsywna? A nic więcej innego, jak to, że tak samo otwiera się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Przeglądasz na laptopie, smartfonie, tablecie… i zawsze wiesz, że to ta sama firma.

U nas responsywność strony internetowej jest zawsze w standardzie! 

projektowanie stron internetowych opartych o cms wordpress, tworzenie stron www

Dziś już żadna firma nie wyobraża sobie marketingu bez strony internetowej. Przemyślana i dobrze zrobiona strona internetowa może znacznie podwyższyć zainteresowanie klientów produktami czy usługami jakie oferujesz.

Nigdy nie będziemy mieć takiej wiedzy jak Ty na temat Twojej branży, ale jeśli nam zaufasz to razem stworzymy produkt, który będzie mocnym konkurentem dla innych w Twojej branży.

Tworzenie strony www | projektowanie strony internetowej

Od czego zacząć? To pierwsza myśl, która pojawia się zaraz po tym jak już wiesz, że Twoja firma musi mieć stronę internetową. Mówiąc nawet bardziej obrazowo, musi mieć swoje przedstawicielstwo w sieci! 

Kiedy rozmawiamy z nowym klientem, zazwyczaj rozmowa idzie w kierunku omawia stron konkurencji. To dobrze! Bo chcesz być lepszy od Twojej konkurencji! Bo analiza ich działań marketingowych w internecie pozwoli Ci na obranie właściwego kierunku na dotarcie do klientów, na których najbardziej Ci zależy.

Budowanie pomysłu na Twoją stronę www. Tworzymy content.

Kiedy już omówimy wszystkie teoretyczne zagadnienia stron internetowych konkurencji, możemy zacząć rozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Tu już powoli podsuwamy nasze pomysły graficzne na zainteresowanie potencjalnego klienta designem, dobieramy kolorystykę serwisu. Bardzo ważną rolę pełnią też teksty zamieszczone na stronie. O tym więcej na naszym blogu.

Wycena strony internetowej

Na podstawie zebranych od Ciebie informacji przygotowujemy ofertę na wykonanie strony internetowej. Posiadamy cennik projektowania stron internetowych powstały na bazie typowych zapytań. Ma on ci dać on orientacyjne pojęcie ile to może kosztować. Jednakże w większości przypadków specyfika działalności klienta wymaga od nas bardziej indywidualnego podejścia do klienta.

Dlaczego proponujemy CMS WordPress?

Dzięki temu, że system jest elastyczny i łatwy w konfiguracji możesz oszczędzić na całej armii programistów. Większość rzeczy, jaką może potrzebować Twoja strona www już jest opracowana. Trzeba tylko dobrze połączyć połączyć odpowiednie podzespoły i wszystko działa! Czy to Cię uzależnia od kolejnej firmy? Nie. Dzięki elastyczności i prostocie WordPress część aktualizacji czy zmian możesz wprowadzać sam. Na naszym blogu już na ten temat pisaliśmy, pół żartem, pół serio… przeczytaj tutaj.

tworzenie strony internetowej
opartej na wordpress

Wdrożenie strony internetowej - informacje techniczne.

Domena

To nic innego jak adres w sieci, czyli popularny adres www. Domenę rejestruje się zazwyczaj na rok. Po tym czasie trzeba ją odnowić, czyli zapłacić za kolejny okres użytkowania.

Kliknij, jeśli chcesz wiedzieć więcej o domena internetowa.

Hosting

Udostępnianie miejsca na dysku komputera w sieci nazywamy usługą hostingową. Dla początkujących i małych firm wystarczy podstawowa oferta dobrego usługodawcy. Oczywiście, mamy takiego! 

Certyfikat SSL

Bardzo ważna rzecz – certyfikat bezpieczeństwa przesyłanych danych. Dlaczego m.in jest taki istotny? To jedna z tych rzeczy na co Google zwraca uwagę przy pozycjonowaniu strony internetowej. Warto więc wydać niewielkie pieniądze za zakup i coroczne odnowienie zyskując w zamian wyższą pozycję w wyszukiwarkach.