projektowanie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych w oparciu o CMS WordPress! To się opłaca!

Opowiedz o sobie 1000 ludziom na raz!

Fizycznie? Pewnie braknie Ci czasu, bo do przekazania masz naprawdę wiele. Zróbmy więc razem projekt strony internetowej, która będzie to robić za Ciebie. Cała dobę, na całym świecie!

Chcesz mieć swoją stronę internetową? Posłuchaj specjalistów z tej branży. Stosujemy proste, ale sprawdzone rozwiązania do budowy stron internetowych. Jednym z nich jest tworzenie stron www w oparciu o system CMS WordPress. Dlaczego właśnie on? Dzięki swojej elastyczności, dostępności i łatwości obsługi stał się ulubionym narzędziem twórców blogów, a w następstwie twórców stron internetowych.

Co oferujemy budując stronę www?

strony internetowe przyjazne dla użytkownika

Zależy nam, aby nasze strony tworzone dla klientów były dobrze zorganizowane. Zorientowane na szybkość wyszukiwania właściwych treści stron www dla osób je przeglądających. 

ciekawy i intuicyjny design, projektowanie stron internetowych

Strona internetowa musi swoim wyglądem zachęcać internautę do przejrzenia jej treści. Nie może odpychać nieciekawą formą lub zbyt duża liczbą nieskoordynowanych animacji. Stawiamy na tworzenie stron www, które są zgodne z oczekiwaniami klienta oraz przyciągają łagodną formą.

optymalizacja treści

Optymalizacja zdjęć, tekstów, grafik. Uzupełnianie strony o elementy wartościowe dla SEO. Na życzenie kupujemy wartościowe dla content zdjęcia.

social media

Jeśli już posiadasz konta na FB, Twitter, Pinterest to zintegrujemy je z Twoją stroną. Jeśli nie masz, założymy i skonfigurujemy całość

wdrożenie strony internetowej

W cenie, w jakiej kupujesz od nas stronę, jest także wdrożenie jej na serwerze. Bierzemy cała tę techniczną stronę na siebie. Po akceptacji wprowadzonych treści strona zaczyna działać pod właściwym adresem www.

pozycjonowanie stron www

Chcemy, aby wszystkie stron internetowe, które robimy dla naszych klientów były przygotowane do pozycjonowanie. Co to znaczy? Budujemy właściwą hierarchię nagłówków „H”. W porozumieniu z klientem opisujemy znaczniki <title> i <meta> tak, aby jak najlepiej oddawały tematykę strony. Dzięki tym i innym zabiegom strony mają łatwiejszy debiut w sieci, szczególnie te całkiem nowe.

Wyślij do nas zapytanie. Skontaktujemy się z Tobą

responsywne strony internetowe

Co to znaczy, że strona jest responsywna? A nic więcej innego, jak to, że tak samo otwiera się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Przeglądasz na laptopie, smartfonie, tablecie… i zawsze wiesz, że to ta sama firma.

U nas responsywność strony internetowej jest zawsze w standardzie! 

projektowanie stron internetowych opartych o cms wordpress, tworzenie stron www

Dziś już żadna firma nie wyobraża sobie marketingu bez strony internetowej. Przemyślana i dobrze zrobiona strona internetowa może znacznie podwyższyć zainteresowanie klientów produktami czy usługami jakie oferujesz.

Nigdy nie będziemy mieć takiej wiedzy jak Ty na temat Twojej branży, ale jeśli nam zaufasz to razem stworzymy produkt, który będzie mocnym konkurentem w Twojej branży.

Tworzenie strony www | projektowanie strony internetowej

Od czego zacząć? To pierwsza myśl, która pojawia się zaraz po tym jak już wiesz, że Twoja firma musi mieć stronę internetową. Mówiąc nawet bardziej obrazowo, musi mieć swoje przedstawicielstwo w sieci! 

Kiedy rozmawiamy z nowym klientem, zazwyczaj rozmowa idzie w kierunku omawia stron konkurencji. To dobrze! Bo chcesz być lepszy od Twojej konkurencji! Bo analiza ich działań marketingowych w internecie pozwoli Ci na obranie właściwego kierunku na dotarcie do klientów, na których najbardziej Ci zależy.

Budowanie pomysłu na Twoją stronę www. Tworzymy content.

Kiedy już omówimy wszystkie teoretyczne zagadnienia stron internetowych konkurencji, możemy zacząć rozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Tu już powoli podsuwamy nasze pomysły graficzne na zainteresowanie potencjalnego klienta designem, dobieramy kolorystykę serwisu. Bardzo ważną rolę pełnią też teksty zamieszczone na stronie. O tym więcej na naszym blogu.

Wycena strony internetowej

Na podstawie zebranych od Ciebie informacji przygotowujemy ofertę na wykonanie strony internetowej. Posiadamy cennik projektowania stron internetowych powstały na bazie typowych zapytań. Ma CI dać on orientacyjne pojęcie ile to może kosztować. Jednakże w większości przypadków specyfika działalności klienta wymaga od nas bardziej indywidualnego podejścia do klienta.

Dlaczego proponujemy Ci CMS WordPress?

Dzięki temu, że system jest elastyczny i łatwy w konfiguracji możesz oszczędzić na całej armii programistów. Większość rzeczy, jaką może potrzebować Twoja strona www już jest opracowana. Trzeba tylko dobrze połączyć połączyć odpowiednie podzespoły i wszystko działa! Czy to Cię uzależnia od kolejnej firmy? Nie. Dzięki elastyczności i prostocie WordPress część aktualizacji czy zmian możesz wprowadzać sam.

tworzenie strony internetowej
opartej na wordpress

Wdrożenie strony internetowej - informacje techniczne.

Domena

To nic innego jak adres w sieci, czyli popularny adres www. Domenę rejestruje się zazwyczaj na rok. Po tym czasie trzeba ją odnowić, czyli zapłacić za kolejny okres użytkowania.

Kliknij, jeśli chcesz wiedzieć więcej o domena internetowa.

Hosting

Udostępnianie miejsca na dysku komputera w sieci nazywamy usługą hostingową. Dla początkujących i małych firm wystarczy podstawowa oferta dobrego usługodawcy. Oczywiście, mamy takiego! 

Certyfikat SSL

Bardzo ważna rzecz – certyfikat bezpieczeństwa przesyłanych danych. Dlaczego m.in jest taki istotny? To jedna z tych rzeczy na co Google zwraca uwagę przy pozycjonowaniu strony internetowej. Warto więc wydać niewielkie pieniądze za zakup i coroczne odnowienie zyskując w zamian wyższą pozycję w wyszukiwarkach.